SÖYLEŞİ: Yeşim Kantekin / Devrim Kavoğlu — Alper Can Kılıç — Gıda Toplulukları ve Günümüzde Sağlıklı Gıdaya Erişim

Alper Can Kılıç
1 min readJul 23, 2023

Gıda toplulukdaşım sevgili Devrim Kavoğlu ile Atölye Efekt prodüksiyonunda Ev Yapımı İşler programının konuğu olduk. Olabildiğince bildiklerimizi, hislerimizi ve çıkarımlarımızı aktarmaya çalıştık. Sevgili Yeşim Kantekin’e de harika soruları ve sunuculuğu için, Jehat Hekimoğlu’na ev sahipliği ve tüm teknik desteği için teşekkür ederiz.Faydalı olacağını düşündüğünüz dostlarınızla paylaşırsanız seviniriz. Bu faydalı işler yapan dostlarımıza destek olmak için kanala abone olmayı, beğenmeyi ve yorum yapmayı da unutmayınız.
İyi seyirler. ^_^
https://www.youtube.com/watch?v=3pRgRlK60xA

@yesim.kantekin @ev_yapimi_isler @atolyeefekt @devrim_kavoglu
“Tarımda kullanılan kimyasal ilaçlar, GDO’lu ürünler, üretim sürecinde geleneksel yöntemlerin terkedilmesi bir çoğumuzun son yıllarda tartıştığı konular olarak hala canlılığını koruyor. İstanbul gibi büyük kentlerde yaşayan insanların aracısız sağlıklı gıdaya ulaşabilmelerine emek harcayan Büyükdere Gıda Topluluğundan Devrim Kavoğlu ve Alper Can Kılıç ile aracısız, sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşabilme yollarını konuştuk. Dileriz bu sohbet sağlıklı gıdaya ulaşabilmek için her birimize yeni yollar açar.”

--

--

Alper Can Kılıç

Yaşam: Nefes, Sıhhât, Kaos, Doğa, Permakültür, Örüntü, Strateji, Felsefe, Sanat, Yönetim, Teknoloji, Gelişim, Algı, Empati, Değişim, Beklenti, Zafer ve Yenilgi.