EĞİTİM: Sosyal Girişimler İçin Uygulamalı Web Sitesi Oluşturma ve Dijital Tasarım Eğitimi

Wordpress web sitesi kurulumu ve dijital tasarım atölyesi

Alper Can Kılıç
2 min readApr 17, 2023

Dün Albatros Bilişim Kooperatifi (@albatros_koop ) olarak Bursa’da Yekpare Sosyal Girişim Birliği (@yekpareorg ) işbirliğinde 15.04.2023 Cumartesi günü 10:00–17:00 saatleri arasında Nilüfer Sosyal Girişimcilik Merkezi’nde (@sgmnilufer ) gerçekleştirdiğimiz “Sosyal Girişimler İçin Uygulamalı Web Sitesi Oluşturma ve Dijital Tasarım Eğitimi”ni tamamladık. Nilüfer SGM ve Yekpare ekibine teşekkür ederiz. Tüm katılımcılarımızın kendi web ve tasarım projelerine başlamaları için faydalı olması dileklerimizle! 🤗

Uç Albatros’um uç… 💕

Sizin, kurumunuzun veya oluşumunuzun bu tip bir eğitime ihtiyacı var ise benimle (mektup [@] alpercankilic.com) veya bizimle (info [@] albatros.coop) iletişime geçebilirsiniz.

#Repost
“Sosyal Girişimler İçin Uygulamalı Web Sitesi Oluşturma ve Dijital Tasarım Eğitimi Tamamlandı!
Albatros Bilişim Kooperatifi eğitmenliğinde gerçekleşen eğitimimizde, sosyal girişimlerden katılımcıların web tasarımı ve grafik tasarımı ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine yönelik kabiliyetlerini geliştirmeleri sağlanmıştır.
Dijital tasarımın temelleri ve ilkeleri, pratik tasarım örnekleri, web sitelerinin içeriğinde ve sosyal medya kanallarında kullanabilecekleri görselleri nasıl üretebilecekleri konusunda interaktif çalışmalar ile bilgi ve deneyim aktarımı yapılmıştır.
Eğitimimize katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.”

--

--

Alper Can Kılıç

Yaşam: Nefes, Sıhhât, Kaos, Doğa, Permakültür, Örüntü, Strateji, Felsefe, Sanat, Yönetim, Teknoloji, Gelişim, Algı, Empati, Değişim, Beklenti, Zafer ve Yenilgi.