RADYO PROGRAMI: 6.Bölüm — Prof. Dr. Aylin Çiğdem Köne — Sosyal Ekonomi

📻 “Birlikte Üretiyoruz”un yeni bölümünde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden Prof. Aylin Çiğdem Köne konuğumuz. İktisat alanında yürüttüğü akademik çalışmalara ek olarak, Türkiye’de ilk ve tek sosyal ekonomi & kooperatifler konusunda ders veren öğretim görevlisi olma özelliğiyle ayrı, alandan seslerin/işlerin/çalışmaların paylaşıldığı sosyalekonomi.org web sayfasının yürütücülerinden birisi olmasıyla bizler için ayrı bir kıymeti var kendisinin.

📢 “Sosyal ekonomi nedir? Kooperatiflerle nasıl bir ilişkisi vardır?” sorularının yanıtlarını Aylin hocamızdan dinleyip, derslerinde öğrencilerinin konuya yaklaşımına dair sıcak bilgiler alacağımız bu sohbeti dinlemek için: https://open.spotify.com/show/7rC67EY4p3uKCkVJIa3so5?si=YpIOeud_TTOtRCIsGgF3Xw

🔸 Yayın akışını kaçıranlar program kaydına Açık Radyo web sitesinde yer alan “podcastler” bölümünden ya da https://acikradyo.com.tr/program/birlikte-uretiyoruz adresinden ulaşabilirler.
Kayıt arşivi: https://acikradyo.com.tr/program/238849/kayit-arsivi

🔸 Spotify üzerinde “Birlikte Üretiyoruz” ismiyle aratarak programımıza podcast olarak da ulaşabilirsiniz.
Spotify kanal linki: https://open.spotify.com/show/7rC67EY4p3uKCkVJIa3so5?si=YpIOeud_TTOtRCIsGgF3Xw

--

--

Alper Can Kılıç

Yaşam: Nefes, Sıhhât, Kaos, Doğa, Permakültür, Örüntü, Strateji, Felsefe, Sanat, Yönetim, Teknoloji, Gelişim, Algı, Empati, Değişim, Beklenti, Zafer ve Yenilgi.